Overijsselse bloemist maakt “laatste boeket” voordat hij afreist naar EK Bloemsierkunst voor juniore

De Nederlands juniorenkampioen Bloemsierkunst Hidde Klink en zijn team van begeleiders, is klaar voor het EK Bloemsierkunst voor junioren in België dat op 15 en 16 september a.s. wordt gehouden. Op 12 september om 11.00 uur zal hij zijn laatste boeket ter voorbereiding in Apeldoorn schikken om vervolgens zijn spullen in te pakken. Het EK Bloemsierkunst voor junioren kent 10 deelnemers uit diverse Europese landen. De verwachting rondom de flamboyante Hidde (ook wel een kleurrijke stressjunk genoemd….) zijn hoog gespannen.
Hidde zal op het EK vijf bloemstukken moeten maken met wisselende thema’s zoals Adam en Eva, Bloemen en fruit en Indian summer wedding.
Hidde wordt uitgezonden naar België door brancheorganisatie VBW. VBW (Vereniging Bloemist Winkeliers) is de brancheorganisatie voor bloemisten in Nederland.